header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Ondersteuning

Carola Droste Manager
Keri Donkers Aanvoerder
Joost Alkemade Trainer-coach

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Zwolle D1 12:45
Beuningen D1 Fletiomare D1 12:45
Eindhoven D1 Breda D1 12:45
Gooische D1 Leiden D1 12:45
Helmond D1 Wageningen D1 12:45
Voordaan D1 Push D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 7 21 7 0 0
2 Breda D1 7 16 5 1 1
3 Helmond D1 7 15 5 0 2
4 Gooische D1 7 10 3 1 3
5 Fletiomare D1 7 9 3 0 4
6 Eindhoven D1 7 9 3 0 4
7 Voordaan D1 7 8 2 2 3
8 Leiden D1 7 8 2 2 3
9 Wageningen D1 7 7 2 1 4
10 Zwolle D1 7 7 2 1 4
11 Beuningen D1 7 6 1 3 3
12 Alecto D1 7 4 1 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt MHC Fletiomare D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
7 nov BH&BC Breda D1 12:45 uit
14 nov B.H.V. Push D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
21 nov MMHC Voordaan D1 12:45 uit
6 mrt HC Eindhoven D1 n.n.b uit
13 mrt Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
20 mrt HC Helmond D1 n.n.b thuis
27 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
3 apr LOHC D1 n.n.b thuis
10 apr HC Zwolle D1 n.n.b uit
24 apr WMHC D1 n.n.b thuis
1 mei MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
8 mei BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
15 mei B.H.V. Push D1 n.n.b uit
22 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Helmond D1 Voordaan D1 1-0
Leiden D1 Breda D1 1-2
Beuningen D1 Eindhoven D1 0-1
Alecto D1 Push D1 1-7
Zwolle D1 Fletiomare D1 4-3
Wageningen D1 Gooische D1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Push D1 Leiden D1 2-1
Fletiomare D1 Wageningen D1 2-0
Voordaan D1 Alecto D1 1-1
Breda D1 Zwolle D1 4-1
Gooische D1 Beuningen D1 2-2
Eindhoven D1 Helmond D1 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Zwolle D1 Push D1 1-15
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Helmond D1 Beuningen D1 4-1
Fletiomare D1 Gooische D1 2-3
Wageningen D1 Breda D1 3-3
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Beuningen D1 Alecto D1 3-2
Eindhoven D1 Leiden D1 0-5
Gooische D1 Helmond D1 1-0
Push D1 Wageningen D1 4-0
Breda D1 Fletiomare D1 3-2
Voordaan D1 Zwolle D1 4-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Alecto D1 Helmond D1 1-2
Leiden D1 Beuningen D1 0-0
Wageningen D1 Voordaan D1 0-3
Breda D1 Gooische D1 1-0
Zwolle D1 Eindhoven D1 3-1
Fletiomare D1 Push D1 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Helmond D1 Leiden D1 5-0
Beuningen D1 Zwolle D1 1-1
Push D1 Breda D1 2-1
Voordaan D1 Fletiomare D1 1-2
Eindhoven D1 Wageningen D1 2-0
Gooische D1 Alecto D1 6-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Zwolle D1 Helmond D1 2-4
Wageningen D1 Beuningen D1 5-1
Leiden D1 Alecto D1 4-1
Breda D1 Voordaan D1 2-1
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-1
Push D1 Gooische D1 3-2
  • HC Gemert - Heren 1
  • Datum: zondag 31-10
  • Spelen: 14:45
  • Dames 1 - MHC Fletiomare
  • Datum: zondag 31-10
  • Spelen: 12:45