Dames 1
Heren 1 - HC Eelde
zondag 24-11 uit om 14:45
Dames 1 - Breda
zondag 24-11 uit om 12:45
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Martin Veldman
Manager Ellen Bol
Manager Jan Derksen
Trainer-coach Joost Alkemade

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D1 Beuningen D1 12:45
Eindhoven D1 Zwolle D1 12:45
Gooische D1 Alecto D1 12:45
Helmond D1 Fletiomare D1 12:45
Leiden D1 Voordaan D1 12:45
Wageningen D1 Push D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 10 27 9 0 1
2 Wageningen D1 10 25 8 1 1
3 Zwolle D1 10 19 6 1 3
4 Helmond D1 10 17 5 2 3
5 Breda D1 10 16 5 1 4
6 Gooische D1 10 15 4 3 3
7 Eindhoven D1 10 12 3 3 4
8 Fletiomare D1 10 10 3 1 6
9 Leiden D1 10 10 2 4 4
10 Voordaan D1 10 9 3 0 7
11 Beuningen D1 10 6 2 0 8
12 Alecto D1 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov BH&BC Breda D1 12:45 uit
8 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
15 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
22 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
29 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b uit
5 apr HC Zwolle D1 n.n.b thuis
19 apr HC Eindhoven D1 n.n.b uit
26 apr WMHC D1 n.n.b thuis
3 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
10 mei HC Helmond D1 n.n.b thuis
17 mei LOHC D1 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Push D1 Gooische D1 2-1
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Push D1 Leiden D1 3-1
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
Push D1 Voordaan D1 5-1
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Breda D1 Alecto D1 3-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Breda D1 Push D1 2-0
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Helmond D1 0-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Zwolle D1 Push D1 2-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Voordaan D1 Helmond D1 2-3