Dames 1
Heren 1 - M.H.C. Barneveld
zondag 8-3 thuis om 14:45
Dames 1 - Voordaan
zondag 8-3 thuis om 12:45
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Martin Veldman
Manager Ellen Bol
Manager Jan Derksen
Trainer-coach Joost Alkemade

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Voordaan D1 12:45
Breda D1 Eindhoven D1 12:45
Gooische D1 Push D1 12:45
Helmond D1 Alecto D1 12:45
Leiden D1 Fletiomare D1 12:45
Wageningen D1 Zwolle D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 11 30 10 0 1
2 Wageningen D1 11 25 8 1 2
3 Zwolle D1 11 20 6 2 3
4 Helmond D1 11 20 6 2 3
5 Breda D1 11 19 6 1 4
6 Gooische D1 11 18 5 3 3
7 Eindhoven D1 11 13 3 4 4
8 Leiden D1 11 11 2 5 4
9 Voordaan D1 11 10 3 1 7
10 Fletiomare D1 11 10 3 1 7
11 Beuningen D1 11 6 2 0 9
12 Alecto D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MMHC Voordaan D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
15 mrt MHC Fletiomare D1 12:45 uit
22 mrt L.S.C. ALECTO D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
29 mrt B.H.V. Push D1 12:45 uit
5 apr HC Zwolle D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
19 apr HC Eindhoven D1 12:45 uit
26 apr WMHC D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
3 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
10 mei HC Helmond D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
17 mei LOHC D1 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Push D1 Gooische D1 2-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Helmond D1 Push D1 0-2
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push D1 Leiden D1 3-1
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Beuningen D1 Push D1 1-4
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Breda D1 Alecto D1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Breda D1 Push D1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Gooische D1 Alecto D1 3-0