Dames Vet A
Heren 1 - M.H.C. Barneveld
zondag 8-3 thuis om 14:45
Dames 1 - Voordaan
zondag 8-3 thuis om 12:45
Terug

Dames Vet A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Eric Hoenderop
Aanvoerder Noortje van de Water
Reserve aanvoerder Nancy van den Brand

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bemmel DA Almelo DA 12:00
Deventer DA Beuningen DA 10:45
Zwolle DA PW DA 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oosterbeek DA 11 27 9 0 2
2 Almelo DA 10 21 6 3 1
3 Deventer DA 10 19 6 1 3
4 Union DA 11 19 6 1 4
5 Wageningen DA 10 17 5 2 3
6 Zwolle DA 9 16 5 1 3
7 Beuningen DA 10 16 5 1 4
8 Bemmel DA 10 11 3 2 5
9 Upward DA 11 11 3 2 6
10 QZ DA 10 8 2 2 6
11 PW DA 9 5 2 2 5
12 Kromhouters DA 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt DHV DA 10:45 uit
8 mrt HCQZ DA n.n.b uit
15 mrt MHC Almelo DA 11:00 thuis - Veld 2
22 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina DA 10:45 uit
29 mrt MHC Bemmel 800 DA 10:30 thuis - Bender-veld (1)
5 apr WMHC DA 10:45 thuis - Veld 2
19 apr M.H.C. Oosterbeek DA n.n.b uit
10 mei THCC De Kromhouters DA 11:00 thuis - Veld 2
17 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DA n.n.b uit
24 mei Union DA 10:00 thuis - Veld 2
7 jun HC Zwolle DA n.n.b uit
14 jun DHV DA 12:15 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Beuningen DA QZ DA 2-0
Oosterbeek DA Zwolle DA 4-2
Kromhouters DA Union DA 3-5
PW DA Almelo DA 3-5
Upward DA Bemmel DA 1-4
Wageningen DA Deventer DA 0-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bemmel DA PW DA 2-3
Union DA Upward DA 3-1
Zwolle DA Kromhouters DA 5-0
Deventer DA Oosterbeek DA 5-0
QZ DA Wageningen DA 0-1
Almelo DA Beuningen DA 6-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Union DA Bemmel DA 3-1
Beuningen DA PW DA 4-1
Wageningen DA Almelo DA 1-10
Oosterbeek DA QZ DA 3-0
Kromhouters DA Deventer DA 0-9
Upward DA Zwolle DA 1-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
PW DA Wageningen DA 1-1
Bemmel DA Beuningen DA 5-3
Zwolle DA Union DA 3-0
Deventer DA Upward DA 2-0
QZ DA Kromhouters DA 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Union DA Deventer DA 0-6
Upward DA QZ DA 3-1
Kromhouters DA Almelo DA 0-2
Wageningen DA Beuningen DA 2-1
Oosterbeek DA PW DA 1-0
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Almelo DA Oosterbeek DA 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Beuningen DA Oosterbeek DA 2-3
QZ DA Union DA 1-4
Deventer DA Zwolle DA 2-1
Bemmel DA Wageningen DA 1-3
PW DA Kromhouters DA 2-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Almelo DA Upward DA 1-1
Zwolle DA Bemmel DA 6-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Upward DA PW DA 3-0
Zwolle DA QZ DA 5-0
Kromhouters DA Beuningen DA 2-4
Oosterbeek DA Wageningen DA 2-1
Deventer DA Bemmel DA 2-2
Union DA Almelo DA 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bemmel DA Oosterbeek DA 1-2
QZ DA Deventer DA 2-0
Almelo DA Zwolle DA 5-5
PW DA Union DA 0-2
Beuningen DA Upward DA 2-1
Wageningen DA Kromhouters DA 2-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Union DA Beuningen DA 4-4
Deventer DA Almelo DA 0-1
QZ DA Bemmel DA 3-3
Upward DA Wageningen DA 2-2
Kromhouters DA Oosterbeek DA 0-3
WOENSDAG 20 NOVEMBER 2019
Oosterbeek DA Upward DA 7-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Wageningen DA Union DA 3-1
Beuningen DA Zwolle DA 4-0
PW DA Deventer DA 3-2
Almelo DA QZ DA 0-0
Kromhouters DA Bemmel DA 1-4
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Upward DA Kromhouters DA 2-1
WOENSDAG 19 FEBRUARI 2020
Union DA Oosterbeek DA 4-2