Dames Vet B
Heren 1 - Baarn
zondag 29-9 thuis om 14:45
Dames 1 - Alecto
zondag 29-9 uit om 12:45
Terug

Dames Vet B

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jan-Wouter Broekhuis
Aanvoerder Lonneke Adolfs
Reserve aanvoerder Marjolein van Wetten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen DB Apeldoorn DB 11:00
Dieren DA Wageningen DB 12:45
Kromhouters DB Apeldoorn DA 11:00
Nijmegen DA HCM DA 12:00
Oosterbeek DB Upward DB 12:00
Upward DC Overbetuwe DA 10:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Upward DB 3 9 3 0 0
2 Wageningen DB 3 7 2 1 0
3 HCM DA 3 6 2 0 1
4 Dieren DA 3 5 1 2 0
5 Overbetuwe DA 3 4 1 1 1
6 Apeldoorn DA 3 4 1 1 1
7 Nijmegen DA 3 4 1 1 1
8 Oosterbeek DB 3 4 1 1 1
9 Apeldoorn DB 3 3 1 0 2
10 Beuningen DB 3 3 1 0 2
11 Kromhouters DB 3 1 0 1 2
12 Upward DC 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 sep Apeldoorn DB 11:00 thuis - Veld 3
6 okt NMHC Nijmegen DA 10:30 thuis - Veld 3
9 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DC n.n.b uit
3 nov M.H.C. Oosterbeek DB 10:45 thuis - Veld 3
10 nov MHC Dieren DA 12:45 uit
17 nov THCC De Kromhouters DB 10:45 thuis - Veld 3
24 nov HCM Arnhem DA n.n.b uit
1 dec Apeldoorn DA 11:00 thuis - Veld 3
8 mrt WMHC DB n.n.b thuis
15 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DB n.n.b uit
22 mrt HCOB - Hockeyclub Overbetuwe DA n.n.b thuis
29 mrt Apeldoorn DB n.n.b uit
5 apr NMHC Nijmegen DA n.n.b uit
19 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DC n.n.b thuis
10 mei M.H.C. Oosterbeek DB n.n.b uit
17 mei MHC Dieren DA n.n.b thuis
24 mei THCC De Kromhouters DB n.n.b uit
7 jun HCM Arnhem DA n.n.b thuis
14 jun Apeldoorn DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Wageningen DB Beuningen DB 3-1
Upward DB Apeldoorn DB 2-1
Apeldoorn DA Upward DC 1-0
HCM DA Oosterbeek DB 5-0
Kromhouters DB Dieren DA 0-0
Overbetuwe DA Nijmegen DA 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Apeldoorn DB Overbetuwe DA 0-2
Nijmegen DA Kromhouters DB 3-0
Beuningen DB Upward DB 0-5
Dieren DA HCM DA 6-1
Oosterbeek DB Apeldoorn DA 2-1
Upward DC Wageningen DB 0-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Upward DB Upward DC 5-0
Wageningen DB Oosterbeek DB 0-0
Apeldoorn DB Nijmegen DA 5-1
HCM DA Kromhouters DB 5-0
Apeldoorn DA Dieren DA 1-1
Overbetuwe DA Beuningen DB 1-2