Heren 1
Heren 1 - HC Eelde
zondag 24-11 uit om 14:45
Dames 1 - Breda
zondag 24-11 uit om 12:45
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Gijs Daanen
Aanvoerder Thijs Peeters
Trainer-coach Paul van de Geijn
Assistent trainer Martijn Cox

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Deventer H1 Barneveld H1 14:45
Eelde H1 Beuningen H1 14:45
Gron.Studs H1 Almelo H1 14:45
Leeuwarden H1 Zevenaar H1 14:45
Mezen H1 Westerduiven H1 14:45
Wageningen H1 Baarn H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eelde H1 10 25 8 1 1
2 Deventer H1 10 22 7 1 2
3 Beuningen H1 10 22 7 1 2
4 Mezen H1 10 18 6 0 4
5 Baarn H1 10 18 6 0 4
6 Almelo H1 10 15 5 0 5
7 Gron.Studs H1 10 14 4 2 4
8 Wageningen H1 10 13 4 1 5
9 Westerduiven H1 10 13 4 1 5
10 Barneveld H1 10 11 3 2 5
11 Leeuwarden H1 10 4 1 1 8
12 Zevenaar H1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Eelde H1 14:45 uit
8 mrt M.H.C. Barneveld H1 n.n.b thuis
15 mrt Hockey Vereniging Zevenaar H1 n.n.b uit
22 mrt Westerduiven H1 n.n.b thuis
29 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1 n.n.b uit
5 apr MHC Almelo H1 n.n.b thuis
19 apr Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 n.n.b uit
10 mei WMHC H1 n.n.b thuis
17 mei MHC De Mezen H1 n.n.b uit
24 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 n.n.b thuis
7 jun DHV H1 n.n.b uit
14 jun HC Eelde H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zevenaar H1 Deventer H1 2-3
Gron.Studs H1 Eelde H1 1-1
Westerduiven H1 Leeuwarden H1 2-1
Almelo H1 Wageningen H1 2-1
Barneveld H1 Beuningen H1 1-3
Baarn H1 Mezen H1 4-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Beuningen H1 Zevenaar H1 4-1
Eelde H1 Barneveld H1 7-2
Leeuwarden H1 Baarn H1 1-2
Mezen H1 Almelo H1 3-2
Wageningen H1 Gron.Studs H1 4-2
Deventer H1 Westerduiven H1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Westerduiven H1 Beuningen H1 0-3
Wageningen H1 Eelde H1 2-3
Gron.Studs H1 Mezen H1 3-2
Almelo H1 Leeuwarden H1 1-2
Zevenaar H1 Barneveld H1 2-3
Baarn H1 Deventer H1 1-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Eelde H1 Zevenaar H1 8-2
Barneveld H1 Westerduiven H1 4-3
Leeuwarden H1 Gron.Studs H1 1-2
Beuningen H1 Baarn H1 4-1
Deventer H1 Almelo H1 8-3
Mezen H1 Wageningen H1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Baarn H1 Barneveld H1 4-1
Wageningen H1 Leeuwarden H1 4-3
Almelo H1 Beuningen H1 4-0
Gron.Studs H1 Deventer H1 0-3
Westerduiven H1 Zevenaar H1 2-1
Mezen H1 Eelde H1 2-6
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barneveld H1 Almelo H1 5-4
Deventer H1 Wageningen H1 5-2
Leeuwarden H1 Mezen H1 1-2
Zevenaar H1 Baarn H1 3-4
Eelde H1 Westerduiven H1 3-2
Beuningen H1 Gron.Studs H1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gron.Studs H1 Barneveld H1 10-0
Wageningen H1 Beuningen H1 2-3
Mezen H1 Deventer H1 4-3
Leeuwarden H1 Eelde H1 1-2
Baarn H1 Westerduiven H1 4-2
Almelo H1 Zevenaar H1 6-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Beuningen H1 Mezen H1 2-3
Westerduiven H1 Almelo H1 4-1
Zevenaar H1 Gron.Studs H1 3-4
Deventer H1 Leeuwarden H1 7-1
Barneveld H1 Wageningen H1 3-3
Eelde H1 Baarn H1 6-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leeuwarden H1 Beuningen H1 2-4
Almelo H1 Baarn H1 2-1
Mezen H1 Barneveld H1 2-1
Wageningen H1 Zevenaar H1 8-1
Gron.Studs H1 Westerduiven H1 2-2
Deventer H1 Eelde H1 1-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Baarn H1 Gron.Studs H1 3-2
Zevenaar H1 Mezen H1 2-4
Almelo H1 Eelde H1 2-1
Barneveld H1 Leeuwarden H1 2-2
Westerduiven H1 Wageningen H1 2-1
Beuningen H1 Deventer H1 2-2