Heren 1
Heren 1 - M.H.C. Barneveld
zondag 8-3 thuis om 14:45
Dames 1 - Voordaan
zondag 8-3 thuis om 12:45
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Gijs Daanen
Aanvoerder Thijs Peeters
Trainer-coach Paul van de Geijn
Assistent trainer Martijn Cox

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen H1 Barneveld H1 14:45
Deventer H1 Zevenaar H1 14:45
Eelde H1 Gron.Studs H1 14:45
Leeuwarden H1 Westerduiven H1 14:45
Mezen H1 Baarn H1 14:45
Wageningen H1 Almelo H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eelde H1 11 28 9 1 1
2 Deventer H1 11 25 8 1 2
3 Beuningen H1 11 22 7 1 3
4 Mezen H1 11 21 7 0 4
5 Baarn H1 11 18 6 0 5
6 Gron.Studs H1 11 17 5 2 4
7 Wageningen H1 11 16 5 1 5
8 Almelo H1 11 15 5 0 6
9 Westerduiven H1 11 13 4 1 6
10 Barneveld H1 11 11 3 2 6
11 Leeuwarden H1 11 7 2 1 8
12 Zevenaar H1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt M.H.C. Barneveld H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
15 mrt Hockey Vereniging Zevenaar H1 14:45 uit
22 mrt Westerduiven H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
29 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1 n.n.b uit
5 apr MHC Almelo H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
19 apr Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 n.n.b uit
10 mei WMHC H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
17 mei MHC De Mezen H1 n.n.b uit
24 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
7 jun DHV H1 14:45 uit
14 jun HC Eelde H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Barneveld H1 Beuningen H1 1-3
Zevenaar H1 Deventer H1 2-3
Gron.Studs H1 Eelde H1 1-1
Baarn H1 Mezen H1 4-2
Almelo H1 Wageningen H1 2-1
Westerduiven H1 Leeuwarden H1 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eelde H1 Barneveld H1 7-2
Wageningen H1 Gron.Studs H1 4-2
Mezen H1 Almelo H1 3-2
Leeuwarden H1 Baarn H1 1-2
Deventer H1 Westerduiven H1 2-0
Beuningen H1 Zevenaar H1 4-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Almelo H1 Leeuwarden H1 1-2
Baarn H1 Deventer H1 1-5
Wageningen H1 Eelde H1 2-3
Zevenaar H1 Barneveld H1 2-3
Westerduiven H1 Beuningen H1 0-3
Gron.Studs H1 Mezen H1 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Barneveld H1 Westerduiven H1 4-3
Beuningen H1 Baarn H1 4-1
Deventer H1 Almelo H1 8-3
Eelde H1 Zevenaar H1 8-2
Leeuwarden H1 Gron.Studs H1 1-2
Mezen H1 Wageningen H1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Almelo H1 Beuningen H1 4-0
Gron.Studs H1 Deventer H1 0-3
Westerduiven H1 Zevenaar H1 2-1
Mezen H1 Eelde H1 2-6
Baarn H1 Barneveld H1 4-1
Wageningen H1 Leeuwarden H1 4-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leeuwarden H1 Mezen H1 1-2
Zevenaar H1 Baarn H1 3-4
Beuningen H1 Gron.Studs H1 3-1
Deventer H1 Wageningen H1 5-2
Barneveld H1 Almelo H1 5-4
Eelde H1 Westerduiven H1 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Baarn H1 Westerduiven H1 4-2
Leeuwarden H1 Eelde H1 1-2
Mezen H1 Deventer H1 4-3
Wageningen H1 Beuningen H1 2-3
Gron.Studs H1 Barneveld H1 10-0
Almelo H1 Zevenaar H1 6-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barneveld H1 Wageningen H1 3-3
Eelde H1 Baarn H1 6-2
Deventer H1 Leeuwarden H1 7-1
Beuningen H1 Mezen H1 2-3
Zevenaar H1 Gron.Studs H1 3-4
Westerduiven H1 Almelo H1 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Almelo H1 Baarn H1 2-1
Deventer H1 Eelde H1 1-5
Gron.Studs H1 Westerduiven H1 2-2
Wageningen H1 Zevenaar H1 8-1
Mezen H1 Barneveld H1 2-1
Leeuwarden H1 Beuningen H1 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zevenaar H1 Mezen H1 2-4
Barneveld H1 Leeuwarden H1 2-2
Almelo H1 Eelde H1 2-1
Beuningen H1 Deventer H1 2-2
Westerduiven H1 Wageningen H1 2-1
Baarn H1 Gron.Studs H1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Mezen H1 Westerduiven H1 5-1
Gron.Studs H1 Almelo H1 4-3
Deventer H1 Barneveld H1 4-1
Eelde H1 Beuningen H1 5-2
Wageningen H1 Baarn H1 4-3
Leeuwarden H1 Zevenaar H1 3-1