Heren 2
Heren 1 - Baarn
zondag 29-9 thuis om 14:45
Dames 1 - Alecto
zondag 29-9 uit om 12:45
Terug

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Hans van Blitterswijk
Coach Fred Koman
Trainer Rudolf Plemencic

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen H2 (O) Ede H2 (O) 10:30
EHV H2 (O) Upward H2 (O) 10:45
Kromhouters H2 (O) Union H4 (O) 10:45
Nijmegen H3 (O) Union H3 10:00
Nijmegen H4 Union H2 11:45
Zwolle H2 (O) Nijmegen H2 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen H2 3 9 3 0 0
2 Ede H2 3 9 3 0 0
3 Union H3 3 7 2 1 0
4 Beuningen H2 3 7 2 1 0
5 Upward H2 3 4 1 1 1
6 EHV H2 3 4 1 1 1
7 Zwolle H2 3 3 1 0 2
8 Union H2 3 3 1 0 2
9 Union H4 3 3 1 0 2
10 Nijmegen H3 3 1 0 1 2
11 Nijmegen H4 3 1 0 1 2
12 Kromhouters H2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 sep MHC EDE H2 10:30 thuis - Veld 1
6 okt Union H3 09:15 uit
13 okt Union H4 10:00 thuis - Veld 1
3 nov Union H2 11:00 uit
10 nov NMHC Nijmegen H2 14:15 thuis - Veld 1
17 nov HC Zwolle H2 10:45 uit
24 nov NMHC Nijmegen H4 10:30 thuis - Veld 1
1 dec THCC De Kromhouters H2 10:45 uit
8 mrt NMHC Nijmegen H3 n.n.b uit
15 mrt EHV Enschede H2 n.n.b thuis
22 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H2 n.n.b thuis
29 mrt MHC EDE H2 n.n.b uit
5 apr Union H3 n.n.b thuis
19 apr Union H4 n.n.b uit
10 mei Union H2 n.n.b thuis
17 mei NMHC Nijmegen H2 n.n.b uit
24 mei HC Zwolle H2 n.n.b thuis
7 jun NMHC Nijmegen H4 n.n.b uit
14 jun THCC De Kromhouters H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Union H3 Zwolle H2 (O) 3-0
Union H4 (O) Nijmegen H2 1-12
Ede H2 (O) Nijmegen H4 5-2
Upward H2 (O) Kromhouters H2 (O) 3-2
Beuningen H2 (O) Nijmegen H3 (O) 3-0
Union H2 EHV H2 (O) 3-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Nijmegen H2 Union H2 4-3
EHV H2 (O) Beuningen H2 (O) 4-4
Zwolle H2 (O) Union H4 (O) 5-1
Nijmegen H3 (O) Upward H2 (O) 5-5
Kromhouters H2 (O) Ede H2 (O) 0-5
Nijmegen H4 Union H3 5-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Union H4 (O) Nijmegen H4 7-3
Union H3 Kromhouters H2 (O) 5-2
Nijmegen H2 EHV H2 (O) 9-0
Upward H2 (O) Beuningen H2 (O) 2-3
Ede H2 (O) Nijmegen H3 (O) 5-3
Union H2 Zwolle H2 (O) 3-2