Wedstrijden per team
Heren 1 - EHV Enschede
zondag 5-5 thuis om 14:45
Dames 1 - EHV Enschede
zondag 5-5 thuis om 12:45
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Joost Alkemade
Trainer Joost Alkemade
Trainer Martin Veldman
Manager Ellen Bol
Manager Jan Derksen
Aanvoerder Liselore Elijzen
Keeperstrainers Lars Stolk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn D1 Bully D1 12:45
Beuningen D1 EHV D1 12:45
Ede D1 Deventer D1 12:45
GHBS D1 GCHC D1 12:45
Gron.Studs D1 Amersfoort D1
Quick Stick D1 Upward D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 GCHC D1 17 40 12 4 1
2 Beuningen D1 17 39 12 3 2
3 EHV D1 17 35 10 5 2
4 GHBS D1 17 34 10 4 3
5 Ede D1 17 29 8 5 4
6 Upward D1 17 26 7 5 5
7 Bully D1 17 20 6 2 9
8 Amersfoort D1 17 19 5 4 8
9 Quick Stick D1 17 17 5 2 10
10 Gron.Studs D1 17 11 3 2 12
11 Apeldoorn D1 17 8 2 2 13
12 Deventer D1 17 7 1 4 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei EHV Enschede D1 12:45 thuis - Veld 1
12 mei G.C.H.C. D1 n.n.b uit
19 mei GHBS D1 12:45 uit
26 mei MHC EDE D1 12:45 thuis - Veld 1
2 jun Apeldoorn D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Apeldoorn D1 Ede D1 1-5
Quick Stick D1 Beuningen D1 3-9
Bully D1 GHBS D1 2-6
Gron.Studs D1 GCHC D1 0-1
Amersfoort D1 EHV D1 4-4
Upward D1 Deventer D1 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ede D1 Quick Stick D1 3-0
EHV D1 Upward D1 2-0
Deventer D1 Bully D1 2-1
GHBS D1 Apeldoorn D1 8-1
GCHC D1 Amersfoort D1 5-1
Beuningen D1 Gron.Studs D1 3-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Bully D1 EHV D1 0-3
Upward D1 GCHC D1 0-2
Quick Stick D1 Apeldoorn D1 1-0
Gron.Studs D1 Ede D1 3-2
Amersfoort D1 Beuningen D1 0-1
Deventer D1 GHBS D1 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ede D1 Amersfoort D1 2-2
GHBS D1 Quick Stick D1 3-0
EHV D1 Deventer D1 4-1
GCHC D1 Bully D1 1-0
Beuningen D1 Upward D1 0-2
Apeldoorn D1 Gron.Studs D1 0-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Upward D1 Ede D1 2-1
Deventer D1 GCHC D1 1-1
Amersfoort D1 Apeldoorn D1 8-0
Gron.Studs D1 Quick Stick D1 0-4
EHV D1 GHBS D1 2-1
Bully D1 Beuningen D1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
GCHC D1 EHV D1 3-1
Beuningen D1 Deventer D1 1-0
Ede D1 Bully D1 2-2
Apeldoorn D1 Upward D1 0-1
Quick Stick D1 Amersfoort D1 2-1
GHBS D1 Gron.Studs D1 2-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
EHV D1 Beuningen D1 1-1
Upward D1 Quick Stick D1 1-0
GCHC D1 GHBS D1 0-0
Bully D1 Apeldoorn D1 5-1
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 4-0
Deventer D1 Ede D1 1-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
GHBS D1 Amersfoort D1 3-1
Gron.Studs D1 Upward D1 2-2
Quick Stick D1 Bully D1 1-4
Apeldoorn D1 Deventer D1 1-1
Ede D1 EHV D1 3-3
Beuningen D1 GCHC D1 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Upward D1 Amersfoort D1 3-3
Deventer D1 Quick Stick D1 1-1
Bully D1 Gron.Studs D1 6-1
EHV D1 Apeldoorn D1 7-1
Beuningen D1 GHBS D1 2-2
GCHC D1 Ede D1 2-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amersfoort D1 Bully D1 1-1
Upward D1 GHBS D1 1-4
Ede D1 Beuningen D1 2-2
Gron.Studs D1 Deventer D1 5-3
Quick Stick D1 EHV D1 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Deventer D1 Amersfoort D1 2-4
GHBS D1 Ede D1 1-1
GCHC D1 Quick Stick D1 3-2
Beuningen D1 Apeldoorn D1 2-0
Bully D1 Upward D1 1-2
EHV D1 Gron.Studs D1 4-1
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
Apeldoorn D1 GCHC D1 2-6
ZONDAG 10 MAART 2019
Beuningen D1 Quick Stick D1 3-1
GHBS D1 Bully D1 0-2
GCHC D1 Gron.Studs D1 4-1
Ede D1 Apeldoorn D1 3-0
Deventer D1 Upward D1 1-3
EHV D1 Amersfoort D1 5-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Quick Stick D1 Ede D1 0-6
Amersfoort D1 GCHC D1 3-2
Bully D1 Deventer D1 5-1
Apeldoorn D1 GHBS D1 1-4
Upward D1 EHV D1 1-1
Gron.Studs D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Apeldoorn D1 Quick Stick D1 3-2
Beuningen D1 Amersfoort D1 6-1
GCHC D1 Upward D1 2-2
EHV D1 Bully D1 3-2
Ede D1 Gron.Studs D1 2-0
GHBS D1 Deventer D1 7-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Bully D1 GCHC D1 1-2
Quick Stick D1 GHBS D1 2-2
Upward D1 Beuningen D1 0-3
Amersfoort D1 Ede D1 2-3
Deventer D1 EHV D1 2-4
Gron.Studs D1 Apeldoorn D1 0-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Ede D1 Upward D1 1-0
Quick Stick D1 Gron.Studs D1 5-0
GHBS D1 EHV D1 0-6
Apeldoorn D1 Amersfoort D1 6-3
Beuningen D1 Bully D1 3-1
GCHC D1 Deventer D1 7-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
EHV D1 GCHC D1 3-3
Deventer D1 Beuningen D1 0-2
Bully D1 Ede D1 2-1
Gron.Studs D1 GHBS D1 0-1
Amersfoort D1 Quick Stick D1 4-2
Upward D1 Apeldoorn D1 3-1