Toggle navigation
Home
Hockey
Veldhockey
Zaalhockey
Trainingsschema
Uitslagen
Toernooischema
Veldreservering
Arbitrage
Fysio op de club
Clubzaken
Over MHCB
Accommodatie
Organisatie
Tenue
Lidmaatschap
Vrijwilligerswerk
Sportiviteit en respect
Sportiviteit en respect
Gedragsregels
Verantwoordelijkheid
Contactpersoon
Social media
VOG & VOT
Eregalerij
Historie
Sponsoring
Lid worden?
Contact
Inloggen
Hoofdschema
Tweede seizoenshelft
Meivakantie
Pinksteren
Dit schema loopt van 19-2-2024 t/m 30-6-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO12-1
Mees Timmerman
Tijl Aalbers
1 - AB
17:00 - 18:00
MO10-1
Eva Noordermeer
Ylze Broekhuis
2 - AB
17:00 - 18:00
MO9-1
Anna Verweij
Liza Wels
2 - CD
17:00 - 18:00
MO9-2
Li An vd Graaf
Stan Hooghof
2 - CD
17:00 - 18:00
MO9-3
Julie van der Vooren
Laura Wigman
2 - CD
17:30 - 19:00
MO12-1
Florijn Benedict
Suus Pauwelsen
1 - CD
18:30 - 19:59
JO16-1
3 - AB
19:00 - 20:30
MO14-2
Belle Martens
3 - CD
19:00 - 20:30
MO16-2
1 - CD
HockeyWerkt
19:00 - 20:30
MO18-1
1 - AB
20:00 - 21:30
Trim mix
Fred Koman
2
20:30 - 22:00
Dames 2
1 - CD
HockeyWerkt
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 19:00
MO14-1
Maaike Eerdhuijsen
Nina Eerdhuijsen
1 - AB
17:30 - 19:00
MO16-1
Sjors Eerdhuijsen
Meke den Biesen
1 - CD
18:00 - 19:30
JO14-1
Sem Rekkers
2 - CD
19:00 - 20:30
Dames 1
Sebastian Vos
1
19:00 - 20:30
Dames 4
2 - AB
19:00 - 20:30
HO25-1
3 - AB
20:00 - 21:30
Dames 5
Joop Klein Nagelvoort
2 - CD
20:30 - 22:00
Heren 1
Eric Hoogsteden
1
20:30 - 22:00
HO25-2
3 - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO12-1
Mees Timmerman
Tijl Aalbers
2 - CD
17:00 - 18:00
JO8-1
Luuk Rutgers
Sebastiaan Bremers
1 - CD
17:00 - 18:00
Kabouters
Julian d'Haans
3
17:00 - 18:00
MO10-1
Eva Noordermeer
Ylze Broekhuis
2 - AB
17:00 - 18:00
MO8-1
Bram Schotten
Pieke Helsen
1 - CD
17:00 - 18:00
MO8-2
1 - CD
17:00 - 18:00
MO9-1
Anna Verweij
Liza Wels
1 - AB
17:00 - 18:00
MO9-2
Li An vd Graaf
Stan Hooghof
1 - AB
17:00 - 18:00
MO9-3
Julie van der Vooren
Laura Wigman
1 - AB
17:00 - 18:00
Stickies Jongens
Julian d'Haans
3
17:00 - 18:00
Stickies Meisjes
Julian d'Haans
3
18:00 - 20:00
Keeperstraining
Trainingsgroep
3 - CD
18:30 - 20:00
JO16-1
Siebe Hooghof
1 - AB
18:30 - 19:59
MO16-2
3 - AB
Maud van Bennekom
19:30 - 21:00
Heren 2
1 - CD
20:00 - 21:30
D30-1
2 - AB
20:00 - 21:30
Dames 2
Belle Martens
3 - AB
20:00 - 21:30
Dames 3
Lennart Rossing
1 - AB
20:00 - 21:30
MO18-1
3 - CD
Hockeywerkt
20:00 - 21:30
MO18-2
3 - CD
Hockeywerkt
20:30 - 22:00
DO25-1
2 - CD
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 19:00
MO14-1
Maaike Eerdhuijsen
Nina Eerdhuijsen
1 - AB
17:30 - 19:00
MO16-1
Sjors Eerdhuijsen
Meke den Biesen
1 - CD
18:00 - 19:30
JO14-1
Sem Rekkers
2 - CD
18:00 - 19:30
MO12-1
Amber Romeijn
Suus Pauwelsen
2 - AB
18:30 - 20:00
MO14-2
Heren Een
3 - AB
19:00 - 20:30
Dames 1
Sebastian Vos
1
20:00 - 21:30
Dames 5
2 - AB
20:30 - 22:00
Heren 1
Eric Hoogsteden
Niels Stolk
1
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:30
HO25-1
1 - AB
20:30 - 22:00
H45-1
1 - CD
20:30 - 22:00
HO25-2
1 - AB
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Uitslagen
Teams
Spelregels
Heren 1
EHV Enschede - Heren 1
Datum:
zondag 28-4
Spelen:
14:45
Dames 1
MHC Leusden - Dames 1
Datum:
zondag 26-5
Spelen:
12:45
Agenda
3-5
Silver Cup | MHCB H1 vs EHV H1
10-5
Sport-Instuif (voor alle kinderen...
11-5
Inhaalwedstrijd MO18-1 vs WMHC MO...
18-5
MHCB Familietoernooi 2024
15-6
Slotdag Jongste Jeugd
Meer agendapunten