header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Ondersteuning

Lea Houben Manager
Kim Vermeulen Manager
Maaike Timmerman Aanvoerder
Sebastian Vos Trainer-coach
Sjors Eerdhuijsen Assistent trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn D1 Civicum D1 12:45
Leusden D1 Beuningen D1 12:45
Arnhem D1 Mezen D1 12:45
Bemmel D1 Zevenaar D1 12:45
HCM D1 Boxmeer D1 12:45
Eemvallei D1 Twente D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn D1 19 50 16 2 1
2 Bemmel D1 18 42 13 3 2
3 Eemvallei D1 18 37 12 1 5
4 HCM D1 18 35 11 2 5
5 Leusden D1 18 27 9 0 9
6 Twente D1 18 27 8 3 7
7 Zevenaar D1 18 22 6 4 8
8 Beuningen D1 18 21 6 3 9
9 Civicum D1 18 20 6 2 10
10 Mezen D1 19 16 4 4 11
11 Boxmeer D1 18 12 3 3 12
12 Arnhem D1 18 4 1 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei MHC Leusden D1 12:45 uit
2 jun Hockey Club Twente D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
9 jun AHC Velp D1 12:45 thuis - Bender-veld (1)
16 jun MHC Boxmeer D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Civicum D1 Boxmeer D1 (2-1)final
Leusden D1 HCM D1 (1-4)final
Arnhem D1 Apeldoorn D1 (1-4)final
Bemmel D1 Beuningen D1 (2-1)final
Zevenaar D1 Twente D1 (3-3)final
Mezen D1 Eemvallei D1 (0-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Boxmeer D1 Zevenaar D1 (0-1)final
Eemvallei D1 Leusden D1 (3-1)final
Twente D1 Mezen D1 (1-4)final
Beuningen D1 Civicum D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Bemmel D1 (2-2)final
HCM D1 Arnhem D1 (6-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bemmel D1 HCM D1 (4-0)final
Mezen D1 Boxmeer D1 (5-2)final
Leusden D1 Twente D1 (1-2)final
Arnhem D1 Eemvallei D1 (1-4)final
Apeldoorn D1 Beuningen D1 (3-2)final
Zevenaar D1 Civicum D1 (3-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Boxmeer D1 Leusden D1 (2-8)final
Civicum D1 Mezen D1 (2-2)final
HCM D1 Apeldoorn D1 (3-1)final
Eemvallei D1 Bemmel D1 (4-2)final
Twente D1 Arnhem D1 (3-0)final
Beuningen D1 Zevenaar D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leusden D1 Civicum D1 (2-0)final
Arnhem D1 Boxmeer D1 (2-2)final
HCM D1 Beuningen D1 (1-0)final
Mezen D1 Zevenaar D1 (3-3)final
Apeldoorn D1 Eemvallei D1 (2-1)final
Bemmel D1 Twente D1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Zevenaar D1 Leusden D1 (2-1)final
Twente D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Boxmeer D1 Bemmel D1 (2-3)final
Beuningen D1 Mezen D1 (2-1)final
Eemvallei D1 HCM D1 (2-1)final
Civicum D1 Arnhem D1 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Arnhem D1 Zevenaar D1 (2-4)final
Bemmel D1 Civicum D1 (1-0)final
HCM D1 Twente D1 (4-1)final
Eemvallei D1 Beuningen D1 (6-1)final
Leusden D1 Mezen D1 (1-2)final
Apeldoorn D1 Boxmeer D1 (5-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Civicum D1 Apeldoorn D1 (1-2)final
Zevenaar D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Leusden D1 (4-1)final
Twente D1 Eemvallei D1 (3-1)final
Boxmeer D1 HCM D1 (1-2)final
Mezen D1 Arnhem D1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Arnhem D1 Leusden D1 (1-0)final
Bemmel D1 Mezen D1 (4-2)final
Eemvallei D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Twente D1 Beuningen D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 Zevenaar D1 (5-0)final
HCM D1 Civicum D1 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leusden D1 Bemmel D1 (2-1)final
Arnhem D1 Beuningen D1 (0-3)final
Civicum D1 Eemvallei D1 (1-2)final
Zevenaar D1 HCM D1 (0-4)final
Mezen D1 Apeldoorn D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Twente D1 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Twente D1 Civicum D1 (2-0)final
Apeldoorn D1 Leusden D1 (4-0)final
HCM D1 Mezen D1 (1-1)final
Eemvallei D1 Zevenaar D1 (6-2)final
Bemmel D1 Arnhem D1 (7-1)final
Beuningen D1 Boxmeer D1 (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Eemvallei D1 Mezen D1 (2-0)final
Twente D1 Zevenaar D1 (2-1)final
Beuningen D1 Bemmel D1 (0-3)final
Apeldoorn D1 Arnhem D1 (6-0)final
HCM D1 Leusden D1 (2-1)scheduled
Boxmeer D1 Civicum D1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Arnhem D1 HCM D1 (0-3)final
Bemmel D1 Apeldoorn D1 (1-1)final
Mezen D1 Twente D1 (3-3)final
Leusden D1 Eemvallei D1 (6-3)final
Civicum D1 Beuningen D1 (4-2)final
Zevenaar D1 Boxmeer D1 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Boxmeer D1 Mezen D1 (2-0)final
Civicum D1 Zevenaar D1 (2-1)final
Eemvallei D1 Arnhem D1 (9-0)final
Twente D1 Leusden D1 (1-2)final
Beuningen D1 Apeldoorn D1 (1-5)final
HCM D1 Bemmel D1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Arnhem D1 Twente D1 (0-4)final
Bemmel D1 Eemvallei D1 (2-0)final
Mezen D1 Civicum D1 (1-3)final
Leusden D1 Boxmeer D1 (5-1)final
Apeldoorn D1 HCM D1 (2-0)final
Zevenaar D1 Beuningen D1 (2-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Boxmeer D1 Arnhem D1 (3-1)final
Civicum D1 Leusden D1 (1-2)final
Twente D1 Bemmel D1 (1-2)final
Beuningen D1 HCM D1 (3-4)final
Eemvallei D1 Apeldoorn D1 (2-4)final
Zevenaar D1 Mezen D1 (5-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Arnhem D1 Civicum D1 (2-4)final
Bemmel D1 Boxmeer D1 (2-0)final
Mezen D1 Beuningen D1 (2-3)final
Leusden D1 Zevenaar D1 (4-1)final
HCM D1 Eemvallei D1 (0-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Zevenaar D1 Arnhem D1 (4-3)final
Mezen D1 Leusden D1 (0-2)final
Boxmeer D1 Apeldoorn D1 (1-3)final
Civicum D1 Bemmel D1 (3-4)final
Beuningen D1 Eemvallei D1 (1-1)final
Twente D1 HCM D1 (3-2)final
VRIJDAG 10 MEI 2024
Apeldoorn D1 Twente D1 (1-0)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Apeldoorn D1 Mezen D1 (7-1)final
  • Heren 1 - THCC De Kromhouters
  • Datum: zondag 26-5
  • Spelen: 14:45
  • MHC Leusden - Dames 1
  • Datum: zondag 26-5
  • Spelen: 12:45