header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MO10-1 Isa Gijssen
Amber Romeijn
1 - AB
17:00 - 18:00 MO9-1 Carlijn van Zoggel 1 - CD
17:00 - 18:00 MO9-2 Daan Timmerman
Ryan Dennie
2 - CD
17:00 - 18:00 MO9-3 Caitlin Eerdhuijsen 2 - AB
18:00 - 19:30 JO12-1 Sem Rekkers
Teun Vogel
2 - CD
18:00 - 19:30 MO12-1 Menise Stolk 1 - AB
18:00 - 19:30 MO14-3 Amber van IJzendoorn 2 - AB
18:30 - 20:00 MO18-1 1 - CD HW
20:00 - 21:30 Dames 2 1 - CD HW
20:00 - 21:30 Trim mix Fred Koman 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO14-1 Floris van der Mooren
Julian d'Haans
2 - AB
17:30 - 19:00 MO14-1 Maaike Eerdhuijsen
Nina Eerdhuijsen
1 - CD
18:30 - 20:00 MO14-2 Yara Peters 2 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 Sjors Eerdhuijsen
Britt Klaassen
1 - AB
18:30 - 20:00 MO16-2 Fleur van Gelder
Niels Stolk
3 - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Heren Een 1 - CD Heren 1 (roulatie) + HockeyWerkt
19:30 - 21:00 HO25-1 Okke Brekelmans 2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Bas Bijkerk 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Joop Klein Nagelvoort 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 4 3 - AB HockeyWerkt
20:30 - 22:30 Heren 1 Eric Hoogsteden 1 - CD
20:30 - 22:00 HO25-2 Julian d'Haans 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MO12-1 Amber van IJzendoorn 2 - AB
17:00 - 18:00 Funkey Suze Machielsen
Barbara Eerdhuijsen
1 - A
17:00 - 18:00 MO10-1 Isa Gijssen
Amber Romeijn
3 - CD
17:00 - 18:00 MO8-1 Julie van der Vooren 1 - B
17:00 - 18:00 MO8-2 Florijn Benedict 1 - B
17:00 - 18:00 MO8-3 Laura Wigman 1 - C Is F-Mix
17:00 - 18:00 MO9-1 Marloes Wigman
Olle Wigman
3 - AB
17:00 - 18:00 MO9-2 Daan Timmerman
Ryan Dennie
2 - CD
17:00 - 18:00 MO9-3 Barbara Eerdhuijsen 1 - D
17:00 - 18:00 Puppy Barbara Eerdhuijsen
Suze Machielsen
1 - A
17:00 - 18:00 Stickie Suze Machielsen
Barbara Eerdhuijsen
1 - A
18:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - CD Keeperstraining --> 1x in de 3 weken veld 2 anders veld 1
18:00 - 19:30 JO12-1 Sem Rekkers
Teun Vogel
1 - AB
18:00 - 19:30 MO14-3 Amber van IJzendoorn 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 3 Lennart Rossing 1 - AB
19:30 - 21:00 H30-2 3 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Wouter Grijs 1 - CD
19:30 - 21:00 JO16-1 Ruben Appelhof
Maaike Eerdhuijsen
2 - AB
20:15 - 22:00 D30-1 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO14-1 Maaike Eerdhuijsen
Nina Eerdhuijsen
1 - CD
17:30 - 19:00 MO14-2 Yara Peters 2 - AB
17:30 - 19:00 MO16-1 Sjors Eerdhuijsen
Britt Klaassen
1 - AB
18:00 - 19:30 MO16-2 Fleur van Gelder
Niels Stolk
3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Bas Bijkerk 1
19:00 - 20:30 DO25-1 Yara Peters 3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 2 - AB
19:30 - 21:00 JO18-1 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 Joop Klein Nagelvoort 2 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Eric Hoogsteden 1
20:30 - 22:00 MO18-1 Sophie van der Linden 3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO14-1 Floris van der Mooren
Julian d'Haans
1 - AB
19:00 - 20:30 HO25-1 1 - CD HW
19:00 - 20:30 JO16-1 Maaike Eerdhuijsen
Ruben Appelhof
1 - AB
20:30 - 22:00 H45-1 1 - AB
20:30 - 22:00 HO25-2 1 - CD HW
  • HC Ares - Heren 1
  • Datum: zondag 9-10
  • Spelen: 14:45
  • V.M.H.C. Geel-Zwart - Dames 1
  • Datum: zondag 9-10
  • Spelen: 12:45