header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

 

Ondersteuning

Gijs Daanen Manager
Sam Wessel Aanvoerder
Eric Hoogsteden Trainer-coach
Niels Stolk Assistent trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes H1 QZ H1 14:45
Union H1 Kromhouters H1 14:45
Roden H1 Zwolle H1 14:45
Amersfoort H1 Apeldoorn H1 14:45
Beuningen H1 Upward H1 14:45
GHBS H1 EHV H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 GHBS H1 17 39 13 0 4
2 Upward H1 18 39 12 3 3
3 Union H1 17 37 11 4 2
4 Zwolle H1 17 33 10 3 4
5 Apeldoorn H1 16 27 8 3 5
6 Kromhouters H1 17 26 8 2 7
7 Amersfoort H1 17 20 6 2 9
8 Beuningen H1 17 19 6 1 10
9 EHV H1 17 15 4 3 10
10 Roden H1 17 14 4 2 11
11 QZ H1 17 14 4 2 11
12 Apeliotes H1 17 10 3 1 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
28 apr EHV Enschede H1 n.n.b uit
3 mei EHV Enschede H1 20:30 thuis
12 mei MHC Roden H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
26 mei THCC De Kromhouters H1 14:45 thuis - Bender-veld (1)
2 jun Hockeyclub Amersfoort H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H1 Amersfoort H1 (3-3)final
QZ H1 Beuningen H1 (3-4)final
EHV H1 Zwolle H1 (2-2)final
Kromhouters H1 Apeldoorn H1 (2-2)final
Union H1 Roden H1 (5-0)final
GHBS H1 Upward H1 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Roden H1 GHBS H1 (0-2)final
Amersfoort H1 Union H1 (2-2)final
Upward H1 EHV H1 (6-0)final
Beuningen H1 Apeliotes H1 (7-1)scheduled
Apeldoorn H1 QZ H1 (5-2)final
Zwolle H1 Kromhouters H1 (1-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kromhouters H1 Upward H1 (5-2)final
QZ H1 Zwolle H1 (1-2)final
GHBS H1 Amersfoort H1 (5-4)final
EHV H1 Roden H1 (0-3)final
Apeldoorn H1 Beuningen H1 (5-5)final
Union H1 Apeliotes H1 (6-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Roden H1 Kromhouters H1 (2-2)final
Amersfoort H1 EHV H1 (3-1)final
Zwolle H1 Apeldoorn H1 (0-1)final
Upward H1 QZ H1 (2-1)final
Apeliotes H1 GHBS H1 (1-3)final
Beuningen H1 Union H1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
GHBS H1 Union H1 (5-4)final
EHV H1 Apeliotes H1 (2-5)scheduled
Zwolle H1 Beuningen H1 (5-2)final
Apeldoorn H1 Upward H1 (3-3)final
Kromhouters H1 Amersfoort H1 (3-2)final
QZ H1 Roden H1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Roden H1 Apeldoorn H1 (1-3)final
Amersfoort H1 QZ H1 (1-0)final
Upward H1 Zwolle H1 (2-1)final
Beuningen H1 GHBS H1 (3-5)final
Apeliotes H1 Kromhouters H1 (4-5)final
Union H1 EHV H1 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
EHV H1 GHBS H1 (2-3)final
Kromhouters H1 Union H1 (1-3)final
QZ H1 Apeliotes H1 (2-1)scheduled
Zwolle H1 Roden H1 (2-3)scheduled
Upward H1 Beuningen H1 (3-1)final
Apeldoorn H1 Amersfoort H1 (2-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Amersfoort H1 Zwolle H1 (1-3)final
Apeliotes H1 Apeldoorn H1 (4-3)final
Union H1 QZ H1 (3-3)final
Beuningen H1 EHV H1 (8-1)final
Roden H1 Upward H1 (1-2)final
GHBS H1 Kromhouters H1 (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Kromhouters H1 EHV H1 (5-4)final
QZ H1 GHBS H1 (2-4)final
Zwolle H1 Apeliotes H1 (6-3)final
Upward H1 Amersfoort H1 (4-1)final
Roden H1 Beuningen H1 (2-1)final
Apeldoorn H1 Union H1 (4-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
EHV H1 QZ H1 (3-1)final
Kromhouters H1 Beuningen H1 (1-2)scheduled
Apeliotes H1 Upward H1 (0-5)final
Union H1 Zwolle H1 (2-2)final
GHBS H1 Apeldoorn H1 (1-3)final
Amersfoort H1 Roden H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Upward H1 Union H1 (1-3)final
Roden H1 Apeliotes H1 (6-2)final
Beuningen H1 Amersfoort H1 (2-3)final
Apeldoorn H1 EHV H1 (1-2)final
Zwolle H1 GHBS H1 (3-4)final
QZ H1 Kromhouters H1 (1-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Roden H1 Union H1 (3-7)final
Amersfoort H1 Apeliotes H1 (5-2)scheduled
Zwolle H1 EHV H1 (2-0)final
Upward H1 GHBS H1 (3-0)final
Apeldoorn H1 Kromhouters H1 (2-1)scheduled
Beuningen H1 QZ H1 (7-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
EHV H1 Upward H1 (1-1)final
Kromhouters H1 Zwolle H1 (0-2)final
Apeliotes H1 Beuningen H1 (3-4)scheduled
Union H1 Amersfoort H1 (5-1)final
GHBS H1 Roden H1 (3-0)final
QZ H1 Apeldoorn H1 (2-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Amersfoort H1 GHBS H1 (1-5)final
Apeliotes H1 Union H1 (0-7)scheduled
Upward H1 Kromhouters H1 (7-1)final
Roden H1 EHV H1 (2-3)final
Beuningen H1 Apeldoorn H1 (0-1)final
Zwolle H1 QZ H1 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
EHV H1 Amersfoort H1 (3-1)final
Apeldoorn H1 Zwolle H1 (2-3)final
Union H1 Beuningen H1 (4-3)final
Kromhouters H1 Roden H1 (5-2)final
QZ H1 Upward H1 (2-3)final
GHBS H1 Apeliotes H1 (3-0)scheduled
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Upward H1 Roden H1 (4-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Union H1 GHBS H1 (2-1)final
Amersfoort H1 Kromhouters H1 (2-3)final
Apeliotes H1 EHV H1 (3-2)scheduled
Roden H1 QZ H1 (2-2)final
Beuningen H1 Zwolle H1 (1-4)final
Upward H1 Apeldoorn H1 (6-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
EHV H1 Union H1 (1-2)final
Kromhouters H1 Apeliotes H1 (3-2)scheduled
Zwolle H1 Upward H1 (1-1)final
GHBS H1 Beuningen H1 (2-1)final
QZ H1 Amersfoort H1 (5-4)final
  • Heren 1 - Arnhemse Mixed Hockey Club Upward
  • Datum: zondag 21-4
  • Spelen: 14:45
  • Dames 1 - H.C. Eemvallei
  • Datum: zondag 21-4
  • Spelen: 12:45