header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J8E1 Romée Klaassen 1 - AB Even weken op veld 1
17:00 - 18:00 M8E1 Geke Kokke 2 - AB Oneven weken op veld 1
17:00 - 18:00 Mix 6E1 Menise Stolk 1 - CD
18:00 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB Senioren
18:00 - 19:30 MC1 Coen Jansen
Chiara Smeeman
1 - CD
18:00 - 19:30 MC3 Marloes Wigman 2 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Nina Eerdhuijsen 2 - CD
18:00 - 19:30 MD2 Mara van Zutphen 3 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Sjors Eerdhuijsen 1 - CD
19:30 - 21:00 MB1 Floris Friederichs 1 - AB
20:00 - 21:30 Trim mix Fred Koman 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD Junioren
18:00 - 19:30 MB3 3 - CD HockeyWerkt
18:00 - 19:30 MC2 Amber van IJzendoorn 2 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Ruben Appelhof
Maaike Eerdhuijsen
1 - AB
18:30 - 20:00 JC1 Yara Peters 2 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Dames Een
Ankie Hendrikson
3 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Bram te Riele 1 - CD
19:30 - 21:00 MA2 3 - CD HockeyWerkt
19:30 - 21:00 Trim dames Marloes Wigman 2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Joost Alkemade 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Joop Klein Nagelvoort 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 2 3 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Martijn van Dijk
Bas De Van Der Verschueren
1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey 1 - CD
17:00 - 18:00 J8E1 Julian D'haans 2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 2 - CD
17:00 - 18:30 MD2 Fleur Geurts 3 - AB
17:00 - 18:00 Mix 6E1 Menise Stolk 1 - A
17:00 - 18:00 Mix F1 Merel van Thiel 1 - B
17:00 - 18:00 Puppy Florijn Benedict
Zoe van Bon
1 - CD
17:00 - 18:00 Stickie Florijn Benedict
Zoe van Bon
1 - CD
18:00 - 19:30 JD1 Maaike Eerdhuijsen 2 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Nina Eerdhuijsen 1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 4 Jurgen van Oostrum 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Belle Martens 2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Hannah van Tartwijk 1 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Sjors Eerdhuijsen 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames Vet A Eric Hoenderop 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Okke Brekelmans 3 - CD
20:30 - 21:00 Dames 3 Lennart Rossing 2 - CD
21:00 - 22:00 Dames 3 Lennart Rossing 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Yara Peters 1 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Coen Jansen
Chiara Smeeman
1 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Marloes Wigman
Amber van IJzendoorn
3
17:30 - 19:00 MC3 3
18:30 - 20:00 MA2 Toby Teunissen 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Joost Alkemade
Joost Alkemade
1
19:00 - 20:30 JA1 Heren Een 2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Yara Peters
Maaike Eerdhuijsen
3
19:00 - 20:30 MB3 3
20:00 - 21:30 Dames 5 Joop Klein Nagelvoort 2 - AB
20:30 - 20:45 Dames 1 1 - A
20:30 - 20:45 Heren 1 Martijn van Dijk
Bas De Van Der Verschueren
1 - BCD
20:30 - 22:00 Heren Vet B Philibert Couwenbergh
Frank Dekkers
2 - CD
20:45 - 22:00 Heren 1 Bas De Van Der Verschueren
Martijn van Dijk
1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Yara Peters 1 - CD
17:30 - 19:00 MB1 Floris Friederichs 1 - AB
18:00 - 19:30 Dames Jong 1 Yara Peters 3 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Ruben Appelhof
Maaike Eerdhuijsen
1 - CD
18:30 - 19:30 Dames 4 3 - CD HockeyWerkt
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Sjors Eerdhuijsen 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Belle Martens 1 - CD
19:30 - 20:00 Dames 4 Jurgen van Oostrum 3 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Fred Koman 1 - AB
19:30 - 21:00 Heren Jong 2 3 - CD HockeyWerkt
20:30 - 22:00 Heren Vet A 3 - AB
20:30 - 22:00 Trim mix 2 Sevens competitie
  • HC Gemert - Heren 1
  • Datum: zondag 31-10
  • Spelen: 14:45
  • WMHC - Dames 1
  • Datum: zondag 24-10
  • Spelen: 12:45