header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Arbitragecommissie
Werenfried Hendrix Indelen Jeugdwedstrijden
Nancy van den Brand Indeling Seniorenwedstrijden
Lincy van den Corput Indelen Jongste Jeugdwedstrijden
Barcommissie
Roan Daniels Voorzitter
Mike Broekhuis Penningmeester / inkoop
Froukje Goetstouwers Personeelszaken
Britt van de Vall Planning
Communicatie
Lotte Berendsen Website
Nienke ten Cate - van den Ochtend Website
Keri Donkers Social Media
Jessie Peters Social Media
Judith Palinckx Nieuwsbrief
Rosanne Wigman Nieuwsbrief
JeugdRaad
Marie-Louise Verweij-Smits Lid
Jongste Jeugd Commissie
Cynthia Klaassen Voorzitter
Marielle van der Velden Secretaris
Camilla Stolk-Parmet Namens bestuur
Saskia de Leeuw Lid
Kascommissie
Toine Vogels Lid
Jan Pieter Pak Lid
Kledingcommissie
Ilona Gasse Lid
Lotte Berendsen Lid
Kitty van der Vooren-Berns Lid
Ledenwerving & behoud
Jeroen Langbroek Lid
Marielle van der Velden Lid
Marie-Louise Verweij-Smits Lid
Lustrum commissie
Jan-Wouter Broekhuis Voorzitter
Sjoerd Koman Lid
Marjolein van Wetten Lid
Jos Brekelmans Lid
Saskia Meulenkamp Lid
Isabelle Bol Lid
Nick van Kolck Lid
Materiaal Commissie
Bjorn Kokke Lid
Overige functies, geen commissieleden
Wick Verhees Beheer LISA
Ingrid Daanen Ledenadministratie
Mary van Oort Vertrouwenspersoon
Kirsten Daniels Reserveren velden/clubhuis
Joop Klein Nagelvoort ICT
Joop Klein Nagelvoort Sleutelbeheer
Sponsor Commissie
Anne Gerrits Pitcher- & Wijnclub
Jeroen Klerkx Lid
Maurice Kuijper Lid
Hanneline Oosting Secretariaat Secretariaat/communicatie Sponsorcommissie
Stichting
Eric Hoenderop Voorzitter
Anja Leenders Penningmeester
Miranda Rosmalen Communicatie
Frank Smits Lid
Berend Kruithof Lid
Technische Commissie
Camilla Stolk-Parmet Voorzitter
José Groenen Secretariaat
Ramon de Graaf A&B Jeugd meisjes
Cynthia Klaassen C&D Jeugd meisjes
Lieske Hofland C&D Jeugd jongens
Maarten Kempen A&B Jeugd jongens
Coen Jansen Senioren Dames
Trainingscoördinator
Hannah van Tartwijk Lid
Vrijwilligerscommissie
Henriëtte Jansen Lid
Monique van Essen-Loermans Lid
Marjolein van Wetten Lid
Susan van den Berg Lid
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Chantal Hoogveld Coördinatie en indelen tijden
Wedstrijdsecretariaat Junioren
José Groenen Coördinatie en indelen tijden
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Nancy van den Brand Coördinatie en indelen tijden
Zaalhockeycommissie
Niels Stolk Voorzitter
Aukje van Veen Communicatie
Desiree Klaassen Algemene Zaken
Nancy van den Brand Teams en wedstrijden