header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 Geke Kokke
Madelief van Loon
1 - A
17:00 - 18:00 J8E1 Constantijn Bremers 1 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Kyra Vermeulen 2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Amber van IJzendoorn 2 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Meike Sanders 1 - CD
18:00 - 19:30 JC2 Yara Peters 3 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Coen Jansen
Sjors Eerdhuijsen
1 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Chiara Smeeman 2 - CD
18:00 - 19:30 MD2 Marloes Wigman 3 - CD
18:30 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB senioren keepers
18:30 - 20:00 MC3 Nancy van den Brand 2 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Coen Jansen
Sjors Eerdhuijsen
1 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Yara Peters 3 trainingsgroep MA2/3
19:30 - 21:00 MA3 Hannah van Tartwijk 3 trainingsgroep MA2/3
19:30 - 21:00 MB1 Belle Martens
Okke Brekelmans
1 - AB
20:00 - 22:00 Trim mix Fred Koman 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD jeugd keepers
17:30 - 19:00 JC1 Maaike Eerdhuijsen 1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Floris Friederichs 2 lijn training MB2 & MB3
18:30 - 20:00 MB3 Hannah van Tartwijk 2 lijn training MB2 & MB3
18:30 - 20:00 MC2 Ankie Hendrikson 3 - CD training wordt verzorgd door Dames 1
19:00 - 20:30 JA1 Lennart Rossing 1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Coen Peeters 1 - CD
19:30 - 21:00 Trim dames Eric Hoenderop 3 - AB
20:00 - 20:30 Dames 1 Joost Alkemade 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 Joop Klein Nagelvoort 2 - AB
20:30 - 22:30 Dames 1 Joost Alkemade
Iris Bouma
1 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Martijn van Dijk 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Eva van der Poel 2 - AB
16:00 - 17:00 J6E1 Geke Kokke
Madelief van Loon
1 - A
16:00 - 17:00 M6E1 Saskia de Leeuw 1 - B
16:00 - 17:00 Mix F1 Menise Stolk 1 - D
16:00 - 17:00 Puppy 2 - AB
16:00 - 17:00 Stickie 2 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Olle Wigman 1 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Yara Peters 3 - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Amber van IJzendoorn 1 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Elke Dolsma 2 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Marloes Wigman 2 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Belle Martens
Okke Brekelmans
1 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Sjors Eerdhuijsen
Coen Jansen
1 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Chiara Smeeman 2 - AB
18:00 - 19:30 MD3 Nina Eerdhuijsen 3 - AB
18:30 - 20:00 Dames 4 Jurgen van Oostrum 2 - CD
18:30 - 20:00 JC2 Yara Peters 3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Belle Martens 2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Hannah van Tartwijk 1 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Coen Jansen
Sjors Eerdhuijsen
1 - CD
20:00 - 22:00 Dames Vet A Eric Hoenderop 3 - AB
20:00 - 22:00 Dames Vet B Philibert Couwenbergh 3 - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Jurgen van Oostrum 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Maaike Eerdhuijsen 1 - AB
17:30 - 19:00 MB2 Yara Peters 2 - AB
18:00 - 19:30 MA3 Max Jesse Roumans 2 - CD
18:00 - 19:30 MC2 Amber van IJzendoorn
Camilla Stolk-Parmet
3 Lijntraining MC2 & MC3
18:00 - 19:30 MC3 Camilla Stolk-Parmet
Amber van IJzendoorn
3 Lijntraining MC2 & MC3
19:00 - 21:00 Dames 1 Joost Alkemade
Iris Bouma
1
19:00 - 20:30 Dames 3 Lennart Rossing 2 - AB
19:30 - 21:00 MA2 Max Jesse Roumans 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 Joop Klein Nagelvoort 3 - AB
21:00 - 23:00 Heren 1 Martijn van Dijk 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep 1 - AB keepers Jongste Jeugd
17:30 - 19:00 MB3 Max Jesse Roumans 2 - CD
18:00 - 19:30 JA1 Nick van Kolck 1 - AB Training wordt verzorgd door Heren 2
18:00 - 19:30 JB1 Mike Broekhuis 1 - CD
18:00 - 19:30 JD1 Niels Stolk 3 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Nina Eerdhuijsen 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 Max Jesse Roumans 2 - CD
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Sjors Eerdhuijsen 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Belle Martens 1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 2 Hannah van Tartwijk 1 - AB even weken
20:30 - 22:00 Heren Vet A 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Vet B Frank Dekkers
Philibert Couwenbergh
2 - CD
  • Heren 1 - HC Scoop
  • Datum: zondag 7-3
  • Spelen: n.n.b.
  • Dames 1 - LOHC
  • Datum: zondag 7-3
  • Spelen: n.n.b.

Statistieken

Aantal leden 618
Nu online 73
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik 95,1%